Nábytkový trezor NTR 5 E /TP

 
Novinka Vnitřní vybavení v ceně Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Novinka roku 2021

Trezor nábytkový NTR 5 E je vyroben z kvalitní oceli. Třístranný uzavírací mechanizmus. Trezorový zámek elektronický . 2x vnitřní police, 1x vnitřní samostatná uzamykatelná schránka. Trezor nábytkový má podstavec o výšce 50 mm , který lze odmontovat a tím snížit výšku trezoru

Dostupnost Skladem
Cena 29 132,23 Kč bez DPH
35 250 Kč    
Kategorie Trezory nábytkové
 


Nábytkový trezor NTR 5 E - novinka roku 2021

 


Tento nábytkový trezor se může pyšnit velikostí vnitřního úložného prostoru 82 l pod vnitřní schránkou a je vhodný do firem či společností, které potřebují chránit své cenné zboží či dokumenty. Nábytkový trezor váží 144 Kg, což ho řadí svou velikostí do střední kategorie nábytkových trezorů. Nábytkový trezor je certifikovaný dle certifikačního systému v bezpečnostní třídě I. podle ČSN EN 1143-1:2006 kap. 4.

 

Na výrobu nábytkového trezoru NTR 5 E jsme použili jen vysoko kvalitní ocel.

 

Trezor nábytkový NTR 5 E má třístranný uzavírací mechanizmus. Trezor má ve stěnách umístěny otvory, které jsou určeny k jeho kotvení ke zdi či k podlaze. Nábytkový trezor NTR 5 E má vnitřní uzamykatelnou schránku a 2 x vyjímatelnou stavitelnou polici.Trezor má podstavec o výšce 50mm .

 

Nábytkový trezor NTR 5 E patří do kategorie s označením „Tajné“

 

Pod toto označení "Tajné" řadíme trezory s dokumenty či informacemi, které by mohli způsobit vážné ohrožení České republice. V případě neoprávněné manipulace, mohou způsobit i vážnou újmu zájmům majitele trezoru. Proto pro tento stupeň utajení používáme označení „Tajné“ či písmeno „T“.

 

Zamykací mechanizmus nábytkového trezoru


Nábytkový trezor je chráněn mechanickým zámkem elektronickým.

 

 

 

 

Elektronický kodový zámek je jednoduchý na manipulaci, je vhodný i pro méně zručné majitele. Jeho obsluha je velmi snadná. Pro otevření nábytkového trezoru je důležité zadání vašeho osobního kódu, který zadáte na klávesnici. Pak je důležité už jen nezapomenout  šestičíslí vašeho osobního kódu.

 

Podle přání zákazníka můžeme zakoupené nábytkové trezory sjednotit na jeden klíč.

 

Nábytkový trezor NTR 5 E a jeho ochrana proti ohni


Všechny námi nabízené nábytkové trezory prošli řadou testů, které musí splňovat požadavky odpovídající příslušné normě. Nábytkový trezor jsmë zatěžovali po dobu 30 minut, ohněm o teplotě 843 stupňů. Teplota uvnitř trezoru nepřesáhla 177 stupňů C, což je pro papírové dokumenty kritickým bodem. 30 minutová ochrana proti ohni je podle normy a je jí dosažena vysoce kvalitní izolací při zachování nízké hmotnosti nábytkového trezoru.

Hmotnost 144 kg
Vnější rozměry ( š x v x h) (?) 450 x 900 x 410
Vnitřní rozměry ( š x v x h) (?) 360 x 760 x 300
Hmotnost (?) 144
Objem (?) 82
Typ klíče NE
Počet klíčů NE
Kodový zámek kódový zámek elektronický
Příslušenství (?) podstavec
Vybavení 1 x vnitřní uzamykatelná schránka,2 x police stavitelná
Barevné provedení černa
Material ocel
Bezpečnostní třída I.
Stupeň utajení NBU TAJNÉ
Příprava kotvících otvorů (?) ke stěně i k podlaze