Trezory s vhozem NTR 3 sc

 
Vnitřní vybavení v ceně Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Jedná se o trezor NTR3 SC , který je vyroben v I. bezpečnostní třídě na který je dodána nástavba s uzamykacím šuplikovým vhozem do kterého se vejde kazeta 40 x 245 x 135 . Tato nástavba je certifikována také v I. bezpečnostní třídě.

Dostupnost Na dotaz
Cena 37 106,61 Kč bez DPH
44 899 Kč    
Kategorie Trezory a sejfy s vhozem
 

Vnější rozměry Šířka:450 mm
  Výška: 790 mm
  Hloubka: 400 mm
Vnitřní rozměry Šířka:360 mm
  Výška: 480 mm
  Hloubka: 300 mm
Druh klíče motýlkový trezorový 
Počet klíčů 2 ks
kódový zámek mechanický 
Vnitřní samostatná schránka ne 
Vnitřní police 1 x stavitelná 
Vybavení 1 x Přední vhoz-uzamykací 
Příslušenství šuplikový vhoz 
Váha 102.00 kg
Objem 51.00 l
Bezpečnostní třída
Do stupně utajení ne 
Ukotvení ke stěně do podlahy 
Barevné provedení černá 
Materiál kov 
Skladová dostupnost                                                                                                                                                                 pouze na objednání

Trezor nábytkový s uzamykatelným šuplikovým vhozem s možností ukotvení ke stěně i k podlaze.Šuplikový vhoz je určený pro možnost vhazování obálek formátu A6 , A5 a sáčků s drobnými mincemi .Vejde se do šuplikového vhozu kazeta o rozměrech 40 x 245 x 135 mm

Nástavba je možná použít i na jiné naše trezory, které jsou certifikovány v I. bezpečnostní třídě.Konstrukce nástavby je certifikována jako samostatný vhazovací systém v I. bezpečnostní třídě.

Trezory s vhozem se vyznačují možností rychlého uložení peněz,ceností, dopisů bez potřeby otevření samotného trezoru s vhozem. Tedy pokud máte heslo rychle a bezpečně, jsou trezory s vhozem právě pro Vás.

Trezor s vhozem chrání obsluhu před napadením a oloupením.

Trezory a sejfy s vhozem jsou nepostradatelným pomocníkem ve všech restauracích, hernách a provozech kde lidé pracují ve směnách a spenězi, které odkládají než si někdo utržené peníze vyzvedne.

Trezory a sejfy s vhozem jsou nejen pro odkládání hotovosti a cenin. Slouží také jako schránky pro odkládání klíčů a dokladů v servisech, firmách a všude tam kde není již přítomna služba a klient se opozdil s návratem.

 

Hmotnost 102 kg