Trezor do zdi STJ 7 S/T

 
Vnitřní vybavení v ceně Doprava zdarma
 

Trezor do zdi STJ 7 S je vyrobený z kvalitní oceli. Tyto trezory do zdi jsou uzamykány na trezorový zámek klíčový motýlkový. Trezory mají vnitřní prostor s uzamykatelnou schránkou. Tyto trezory do zdi jsou vhodné také pro uložení zbraní a střeliva.

Dostupnost Skladem
Cena 10 742,98 Kč bez DPH
12 999 Kč    
Kategorie Trezory do zdi, které jsou odolné i proti požáru
 

Trezor do zdi STJ 7 S

 

Objem úložného prostoru těchto typů trezorů do zdi je 31,1 l. Je vhodný do domácnosti nebo firmy, kde je zapotřebí chránit drobné cennosti. Vlastní váha tohoto trezoru je 43 Kg, což ho řadí svou velikostí mezi větší trezory do zdi s možností uložení dokumentů ve formátu šanonu.Vnitřní prostor trezoru do zdi má ještě oddělený uzamykatelný prostor.

 

Trezor do zdi je vyrobený z vysoce kvalitní oceli

 

Trezor do zdi má třístranný uzavírací mechanizmus a je připraven pro jeho zabetónování do zdi.

 

Zamykací mechanizmus trezoru do zdi


Trezor do zdi je vybaven trezorovým zámkem s oboustranným klíčem. V základní výbavě trezoru do zdi jsou ke každému mechanickému zámku dva motýlkové klíče. Trezor do zdi je uzamykatelný na trezorový klíč .Možné použít jiných zámků, uvedených v naší nabídce, kterou naleznete v sekci zámky trezorové.

Trezor do zdi je certifikovaný v I. bezpečnostní třídě podle EN 1143-1.Trezor do zdi a jeho ochrana proti ohni

 

Naše trezory prošly řadou testů, aby splňovaly požadavky předpokládané odolnosti odpovídající příslušné normě pro trezory do zdi. Při průběhu testování na oheň jsou trezory do zdi zatěžovány 30 minut, při teplotě 843 stupňů C, teplota uvnitř trezoru nepřesáhla 177 stupňů C, což tato teplota činí pro papírové dokumenty kritický bod. 30 minutová ochrana je dosažena kvalitní izolací při zachování nízké hmotnosti a betonáží okolo celého trezoru o síle minimálně 100mm

 
Hmotnost 43 kg